За водійскими посвідченням та іспитами до страховиків! Відео

E-mail Печать PDF

экзамены в гаи, водительские удостоверенияПриймання іспитів і видачу водійських посвідчень скоро можуть перекласти на страхові компанії. З такою пропозицією днями виступив глава МВС Анатолій Могильов.

Як розповів головний радник міністра Костянтин Стогній, домовленість між міністром і президентом така, аби концепція реформування міліції була представлена цієї осені. У ній йдеться про те, аби міліція, зокрема ДАІ, позбавилась від невластивих їй функцій: мовляв, повинні ловити злочинців, а не займатися паперовою роботою.

 

"Існує такий канадський приклад, коли іспити на права приймають страхові компанії і несуть відповідальність за це, тому що фінансово зацікавлені в тому, аби люди не потрапляли в ДТП. Але це лише плани. Міністр доручив всім представникам МВС України за кордоном зібрати відомості про те, хто за кордоном виконує подібні функції. У більшості країн ці функції перейняли страхові компанії, це не міністра вигадка. Інша справа - все це треба адаптувати до наших умов".

"Компанії повинні займатися страхуванням, а не видачею якихось документів і, тим більше, прийняттям іспитів, - розповів заступник голови ради Ліги страхових організацій України Олександр Зальотов. - Наприклад, якщо компанія займатиметься техоглядом, то може перетворитися на експертне агентство, через що втратиться мотивація займатися основним бізнесом, і потрібно буде змінювати вид діяльності. Думаю, треба розвивати інститут аварійних комісарів, на яких можуть бути покладені подібні функції".

В автошколах ініціативу чиновників вважають несподіваною. "Я не пуявляю, звідки в страхових компаній візьмуться фахівці", - говорить директор однієї із столичних автошкіл Олена Дорошевська.

У водіїв своя думка. "Неспроста все це. Якщо так станеться, то, напевно, отримання прав подорожчає, і хтось на цьому добре заробить", - говорить столичний водій Петро Слободянюк.

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

Обновлено ( 10.09.2010 16:00 )  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Автомобиль на свадьбу. Хмельницкий

RSS Лента


Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

chevrolet

Многие с нетерпением ждут третьей части фильма об автомобилях-роботах, съемки которого сейчас проходят. Конечно, в фильме «Трансформеры-3» не обойдется без аварий и столкновений, но кое-что пошло не по сюжету...

Всеми любимый Bumblebee (Шершень), он же легендарный Chevrolet Camaro, попал в аварию. Только вот не по сценарию, а по-настоящему. Во время съемок в центре Вашингтона движение транспорта было перекрыто, как вдруг полицейский внедорожник Chevrolet Tahoe, стараясь успеть на срочный вызов, решил проскочить мимо заграждения, где собственно и встретился с Bumblebee.

 

Подробнее ...