За водійскими посвідченням та іспитами до страховиків! Відео

E-mail Печать PDF

экзамены в гаи, водительские удостоверенияПриймання іспитів і видачу водійських посвідчень скоро можуть перекласти на страхові компанії. З такою пропозицією днями виступив глава МВС Анатолій Могильов.

Як розповів головний радник міністра Костянтин Стогній, домовленість між міністром і президентом така, аби концепція реформування міліції була представлена цієї осені. У ній йдеться про те, аби міліція, зокрема ДАІ, позбавилась від невластивих їй функцій: мовляв, повинні ловити злочинців, а не займатися паперовою роботою.

 

"Існує такий канадський приклад, коли іспити на права приймають страхові компанії і несуть відповідальність за це, тому що фінансово зацікавлені в тому, аби люди не потрапляли в ДТП. Але це лише плани. Міністр доручив всім представникам МВС України за кордоном зібрати відомості про те, хто за кордоном виконує подібні функції. У більшості країн ці функції перейняли страхові компанії, це не міністра вигадка. Інша справа - все це треба адаптувати до наших умов".

"Компанії повинні займатися страхуванням, а не видачею якихось документів і, тим більше, прийняттям іспитів, - розповів заступник голови ради Ліги страхових організацій України Олександр Зальотов. - Наприклад, якщо компанія займатиметься техоглядом, то може перетворитися на експертне агентство, через що втратиться мотивація займатися основним бізнесом, і потрібно буде змінювати вид діяльності. Думаю, треба розвивати інститут аварійних комісарів, на яких можуть бути покладені подібні функції".

В автошколах ініціативу чиновників вважають несподіваною. "Я не пуявляю, звідки в страхових компаній візьмуться фахівці", - говорить директор однієї із столичних автошкіл Олена Дорошевська.

У водіїв своя думка. "Неспроста все це. Якщо так станеться, то, напевно, отримання прав подорожчає, і хтось на цьому добре заробить", - говорить столичний водій Петро Слободянюк.

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

Обновлено ( 10.09.2010 16:00 )  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Автомобиль на свадьбу. Хмельницкий

RSS Лента


Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

гаиВ столице процедура обмена водительского удостоверения стоит порядка 300-400 грн. и не должна занимать более 2 часов.

На сегодняшний день процедура обмена прав в столице обойдется от 358 грн. (без сдачи экзаменов) до 421 грн. (со сдачей экзаменов). Об этом нам сообщили в Управлении ГАИ г. Киева. Более того, для выполнения данных процедур установлено определенное количество времени – без сдачи экзаменов это займет 1.30 мин, а со сдачей –2,10 мин.

Согласно «Положению о порядке выдачи водительских удостоверений» водителям, управляющим на протяжении последних 12 месяцев ТС, удостоверение обменяют без сдачи экзаменов, в противном случае – придется сдать практический и теоретический экзамены. Подтверждением того, что водитель последние 12 месяцев ездил на ТС может являться техпаспорт на личный автомобиль, временный регистрационный талон или нотариальная доверенность (если ТС, принадлежит другому лицу) или справка с места работы (если это водитель-профессионал).

Подробнее ...