Вулиця Леха Качинського з’явилася у Хмельницькому

E-mail Печать PDF

вул. Урицького, Хмельницький, Вул. Леха КачинськогоХмельницька міська рада прийняла рішення про перейменування вулиці Урицького на вулицю загиблого Президента Польщі Леха Качинського. Таке рішення було прийнято 8 вересня на сесії міськради.
Вулиця розташована в мікрорайоні Гречани (колись був приміським селищем з переважно польським населенням, у 1946 році увійшов до складу міста).

 

Ініціатором перейменування виступила Хмельницька міська організація Спілки поляків України, повідомляє УНІАН.
Сесія доручила міському Управлінню житлово-комунального господарства виготовити і встановити вивіски з новим найменуванням вулиці.
Зазначимо, що в Україні на честь Президента Польщі Леха Качинського названо вулиці в Ужгороді, в Одесі, та Мукачевому Закарпатської області.
Нагадаємо, літак Президента Польщі Леха Качинського розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. На борту знаходилися 96 осіб - 88 пасажирів і восьмеро членів екіпажа. Не вижив ніхто. Вони прямували в Катинь, щоб взяти участь в траурних заходах на місці масового поховання жертв політичних репресій.

лех качинский

Лех Качиньский
Lech Aleksander Kaczynski

8-й Президент Польши
(Третья Речь Посполитая)

23 декабря 2005 года — 10 апреля 2010 года

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

Обновлено ( 13.09.2010 15:48 )  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

неслепящий дальний светНа радость всем автомобилистам японская компания Ichikoh Industries, которая славится производством автомобильной оптики и зеркал, совместно с французской фирмой Valeo SA изобрела уникальные фары, благодаря которым дальний свет больше не будет ослеплять встречных водителей.

Система, которой дали название BeamAtic Premium, построена таким образом, что внутри головных фар размещены небольшие движущиеся шторки.

Подробнее ...