Вулиця Леха Качинського з’явилася у Хмельницькому

E-mail Печать PDF

вул. Урицького, Хмельницький, Вул. Леха КачинськогоХмельницька міська рада прийняла рішення про перейменування вулиці Урицького на вулицю загиблого Президента Польщі Леха Качинського. Таке рішення було прийнято 8 вересня на сесії міськради.
Вулиця розташована в мікрорайоні Гречани (колись був приміським селищем з переважно польським населенням, у 1946 році увійшов до складу міста).

 

Ініціатором перейменування виступила Хмельницька міська організація Спілки поляків України, повідомляє УНІАН.
Сесія доручила міському Управлінню житлово-комунального господарства виготовити і встановити вивіски з новим найменуванням вулиці.
Зазначимо, що в Україні на честь Президента Польщі Леха Качинського названо вулиці в Ужгороді, в Одесі, та Мукачевому Закарпатської області.
Нагадаємо, літак Президента Польщі Леха Качинського розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. На борту знаходилися 96 осіб - 88 пасажирів і восьмеро членів екіпажа. Не вижив ніхто. Вони прямували в Катинь, щоб взяти участь в траурних заходах на місці масового поховання жертв політичних репресій.

лех качинский

Лех Качиньский
Lech Aleksander Kaczynski

8-й Президент Польши
(Третья Речь Посполитая)

23 декабря 2005 года — 10 апреля 2010 года

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

Обновлено ( 13.09.2010 15:48 )  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

В дилерской сети Chevrolet появились новые модификации Cruze. Теперь «приемник» Lacetti доступен не только с бензиновым двигателем 1,6 л, но и с более мощным 1,8-литровым двигателем. Кроме того, появились в продаже и дизельные версии с 2,0-литровым турбодизелем в исполнении с «механикой» и «автоматом». Chevrolet Cruze

Если 1,6-литровая версия Chevrolet Cruze стартует со 148000 грн., а в более укомплектованом исполнении LS с «автоматом» обойдется в 159680 грн, то Cruze 1,8 в комплектации LS (уже с климат-контролем) предлагают за 156160 грн.

За такую же комплектацию, но с «автоматом» попросят уже 166400 грн. А в топ-комплектации LT, в которой будет уже кожанная отделка салона, климат-контроль, 4 подушки безопасности, датчик дождя, ESP, 17-дюймовые легкосплавные диски, аудиосистема, навигация, управление магнитолой на руле, Chevrolet Cruze 1,8 обойдется в 178080 грн.

Дизельный Chevrolet Cruze стартует со 180640 грн. В таком же исполнении, но с «автоматом» Chevrolet Cruze будет стоить уже 193280 грн.

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)