Які дороги Хмельницького небезпечні

E-mail Печать PDF

хмельницкий фотоУ Хмельницькому налічується понад десяток аварійно небезпечних ділянок, де фіксується найбільша кількість дорожньо-транспорних пригод. Найнебезпечніша для водіїв, за словами фахівців із автоінспекції, вулиця Кам’янецька
Хмельницький займає одне із лідируючих місць в Україні за інтенсивністю автомобільного руху серед міст з подібною кількістю населення. Тому і не дивно, що кожного дня працівникам державтоінспекції доводиться виїжджати на дорожньо-транспортні пригоди.

 

- Раніше не було стільки машин як зараз. Пам’ятаю, у 1987 році купив свою першу машину і спокійно їздив вулицями міста, - пригадує хмельничанин Григорій Слісаренко з 23-х річним водійським стажем. – Тоді машина була не те щоб рідкість, але не кожен міг її собі дозволити. А інтенсивність руху у Хмельницькому на центральних вулицях тоді була така, як зараз вночі у спальних районах.
Наразі ж, уникнути дорожньо-транспортної пригоди для водіїв важче, аніж потрапити у них. Одна із найдовших вулиць нашого міста – Кам’янецька – стала найнебезпечнішою. Фахівці нарахували на ній п’ять місць концентрацій аварій. А якщо додати перехрестя вулиць маршала Рибалка та проспекту Миру, адже це одна пряма смуга дорожнього руху, то шість.
- Є аварійно небезпечне місце по вулиці Кам’янецькій - як виїжджати за місто у районі АЗС “Авіас” поряд із цегельним заводом, - каже старший інспектор відділення організації руху державтоінспекції Хмельницького Микола Шпорт. - Там віраж, і коли йде дощ, великий потік води практично піднімає автомобіль і зносить у бік на зустрічну смугу дорожнього руху.
Наступними двома найбільш небезпечними перехрестями з Кам’янецькою є вулиці Інститутська та Купріна. Ці дві ділянки дороги взаємопов’язані, адже знаходяться зовсім поряд.
- Тут багато аварій, бо транспорт, який повертає ліворуч з Кам’янецької на Інститутську зі сторони Тернопільської, повинен пропускати зустрічні авто, а пропускають лише на червоний, коли з Інститутської виїжджають машини на зелений. По вулиці Інститутській з боку Тернопільської добавили зелене світло, тобто відсічку. Всі, хто їдуть по Купріна, вже зупиняються, а з боку тернопільської вони повертають наліво, - каже Микола Шпорт.
Як розповів фахівець, дуже уважним потрібно бути на перетині вулиць Кам’янецька-Проскурівського підпілля та Кам’янецька-Подільська. Досить часто автомобілі збивають пішоходів у центрі, де люди лінуються користуватися підземним переходом і, як наслідок, потрапляють до лікарень.
Також за даними відділу державтоінспекції міста Хмельницького, до аварійно небезпечних місць відносяться перетини вулиць Чорновола-Трудова, Старокостянтинівське шосе-проспект Миру (район кругу), Привокзальна-Проскурівська, Курчатова-Чкалова, з’їзд з Західно-окружної дороги на вулицю Вокзальну, Красовського-Пілоцька, проспект Миру-Рибалка, Панаса Мирного-Озерна, а також вулиці Купріна і Львівське шосе поряд із базарами.
- Якщо буде дотримання правил дорожнього руху з боку усіх учасників дорожнього руху, тоді однозначно аварій не буде. При ускладненні ж погодніх умов перше, що треба, так це відповідний технічний стан транспортного засобу. Зараз є великий вибір гуми відповідно до кожної пори року, і вона дуже різниться за своїми властивостями, тому обов’язково потрібно “перевзувати” автомобіль. А також дотримуватися безпечної швидкості та дистанції, - каже Микола Шпорт.

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

Обновлено ( 13.09.2010 15:49 )  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Еще статьи

Автомобиль на свадьбу. Хмельницкий

RSS Лента


Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

бензиновий майданЗнову майдан. Тепер "бензиновий". Автомобілісти погрожують владі всеукраїнською акцією протесту, якщо та введе мито на імпорт нафтопродуктів в Україну.

Адже це, вважають вони, спровокує черговий стрибок цін на пальне. Автомобілісти вже звернулися з відкритим листом до уряду.

“Вже сьогодні ціна є неприйнятною, і в таких умовах ще додаткове введення в’їзного мита призведе, за різними оцінками, якщо від сьогоднішньої ціни відштовхуватися, то мова йде - кінцевий 95-й може коштувати від 13 до 15 гривень”, - каже Олександр Данилюк (громадський рух "Спільна справа").

Подробнее ...