Які дороги Хмельницького небезпечні

E-mail Печать PDF

хмельницкий фотоУ Хмельницькому налічується понад десяток аварійно небезпечних ділянок, де фіксується найбільша кількість дорожньо-транспорних пригод. Найнебезпечніша для водіїв, за словами фахівців із автоінспекції, вулиця Кам’янецька
Хмельницький займає одне із лідируючих місць в Україні за інтенсивністю автомобільного руху серед міст з подібною кількістю населення. Тому і не дивно, що кожного дня працівникам державтоінспекції доводиться виїжджати на дорожньо-транспортні пригоди.

 

- Раніше не було стільки машин як зараз. Пам’ятаю, у 1987 році купив свою першу машину і спокійно їздив вулицями міста, - пригадує хмельничанин Григорій Слісаренко з 23-х річним водійським стажем. – Тоді машина була не те щоб рідкість, але не кожен міг її собі дозволити. А інтенсивність руху у Хмельницькому на центральних вулицях тоді була така, як зараз вночі у спальних районах.
Наразі ж, уникнути дорожньо-транспортної пригоди для водіїв важче, аніж потрапити у них. Одна із найдовших вулиць нашого міста – Кам’янецька – стала найнебезпечнішою. Фахівці нарахували на ній п’ять місць концентрацій аварій. А якщо додати перехрестя вулиць маршала Рибалка та проспекту Миру, адже це одна пряма смуга дорожнього руху, то шість.
- Є аварійно небезпечне місце по вулиці Кам’янецькій - як виїжджати за місто у районі АЗС “Авіас” поряд із цегельним заводом, - каже старший інспектор відділення організації руху державтоінспекції Хмельницького Микола Шпорт. - Там віраж, і коли йде дощ, великий потік води практично піднімає автомобіль і зносить у бік на зустрічну смугу дорожнього руху.
Наступними двома найбільш небезпечними перехрестями з Кам’янецькою є вулиці Інститутська та Купріна. Ці дві ділянки дороги взаємопов’язані, адже знаходяться зовсім поряд.
- Тут багато аварій, бо транспорт, який повертає ліворуч з Кам’янецької на Інститутську зі сторони Тернопільської, повинен пропускати зустрічні авто, а пропускають лише на червоний, коли з Інститутської виїжджають машини на зелений. По вулиці Інститутській з боку Тернопільської добавили зелене світло, тобто відсічку. Всі, хто їдуть по Купріна, вже зупиняються, а з боку тернопільської вони повертають наліво, - каже Микола Шпорт.
Як розповів фахівець, дуже уважним потрібно бути на перетині вулиць Кам’янецька-Проскурівського підпілля та Кам’янецька-Подільська. Досить часто автомобілі збивають пішоходів у центрі, де люди лінуються користуватися підземним переходом і, як наслідок, потрапляють до лікарень.
Також за даними відділу державтоінспекції міста Хмельницького, до аварійно небезпечних місць відносяться перетини вулиць Чорновола-Трудова, Старокостянтинівське шосе-проспект Миру (район кругу), Привокзальна-Проскурівська, Курчатова-Чкалова, з’їзд з Західно-окружної дороги на вулицю Вокзальну, Красовського-Пілоцька, проспект Миру-Рибалка, Панаса Мирного-Озерна, а також вулиці Купріна і Львівське шосе поряд із базарами.
- Якщо буде дотримання правил дорожнього руху з боку усіх учасників дорожнього руху, тоді однозначно аварій не буде. При ускладненні ж погодніх умов перше, що треба, так це відповідний технічний стан транспортного засобу. Зараз є великий вибір гуми відповідно до кожної пори року, і вона дуже різниться за своїми властивостями, тому обов’язково потрібно “перевзувати” автомобіль. А також дотримуватися безпечної швидкості та дистанції, - каже Микола Шпорт.

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

Обновлено ( 13.09.2010 15:49 )  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Еще статьи

Автомобиль на свадьбу. Хмельницкий

RSS Лента


Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

гаи изьятие правВ ГАИ озабочены тем, что лишь 70 % оштрафованных автолюбителей исправно оплачивают квитанции Возможно, в скором времени, у украинских автолюбителей будут забирать права в залог, до момента оплаты штрафа за нарушение. Такое заявление сделал начальник Департамента ГАИ Валерий Лозовой.

Поводом для усиления контроля за оплатой штрафов послужила статистика, которая говорит, что лишь 70 % оштрафованных автолюбителей исправно оплачивают квитанции. Остальные же просто откладывают уведомление подальше, и благополучно про него забывают.

Подробнее ...