ДАІ перевірятиме тонування авто спец пристроєм

E-mail Печать PDF

гаи тонировкаДержавтоінспекція закуповує обладнання для перевірки автомобілів на допустимість тонування.
За словами головного ДАІшника країни Валерія Лозового, у разі виявлення тонування на авто, яке зроблене не заводом-виробником, водію доведеться сплатити від 340 до 425 гривень штрафу.

”Для перевірки ми зараз закупляємо обладнання, яке буде у співробітників ДАІ, і ми будемо перевіряти транспорт під час зупинки, і будемо складати відповідні протоколи”, - каже начальник Департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий.
Лозовий підкреслює, виконання вимог закону почали з себе. На сьогоднішній день, каже він, всі службові авто Державтоінспекції розтоновані, що особисто перевірив у трьох областях України та в Києві. Водночас на подвір’ї будівлі де керівник ДАІ розповідав про це журналістам, стояли одразу кілька міліцейських автомобілів із тонованими вікнами. Нагадаємо, три тижні тому, голова МВС Анатолій Могильов дав наказ розтонувати скло на всіх міліцейських машинах та автомобілях ДАІ.

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

 

Комментарии  

 
+2 #9 Art 03.11.2010 19:45
"Начальникам У(В)ДАІ ГУМВС, УМВС України в Автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі
Останнім часом до Департаменту ДАІ МВС України надходять чисельні звернення від автовласників щодо правомірності та об’єктивності дій працівників Державтоінспекц ії при здійснені контролю за технічним станом транспортних засобів під час їх експлуатації, в частині перевірки світлопропускан ня стекол автомобілів на відповідність чинним нормам та стандартам.
Цитировать
 
 
+1 #8 Art 03.11.2010 19:44
Зазначені вимоги на сьогодні регламентуються ГОСТ 5727-88, ГОСТ 27902-88 та ДСТУ UN/ECE R 43-00:2002, якими передбачено наявність додаткового обладнання та відповідної кваліфікації працівників, а також дотримання вимог щодо умов проведення такої перевірки.
У зв’язку з цим Департаментом ДАІ спільно з Держспоживстанд артом України проводиться робота по розробці та затвердженню в установленому порядку необхідної методики проведення перевірки світлопропускан ня скла автомобілів під час їх експлуатації.
Ураховуючи викладене
Цитировать
 
 
+2 #7 Art 03.11.2010 19:43
ВИМАГАЮ:
1. Заборонити здійснювати працівникам Державтоінспекц ії контроль за відповідністю світлопропускан ня стекол під час експлуатації транспортних засобів до затвердження зазначеної методики.
2. Вимоги цієї службової телеграми довести до усього особового складу підпорядкованих підрозділів Державтоінспекц ії та її виконання взяти під особистий контроль.
3. Попереджаю про персональну відповідальніст ь.
ЛОЗОВИЙ
№ 4/14-8920

Начальник Департаменту
ДАІ МВС України
генерал-майор міліції В.М. Лозовий

25.09.2010"
Цитировать
 
 
+2 #6 Art 01.10.2010 07:17
Как правило, тонировка автомобильных стекол проверяется при прохождении техосмотра. Вместе с тем, вскоре ГАИ обещает усилит контроль за светопропускаем остью стекол гражданских автомобилей.

Сейчас ГАИ совместно с Госпотребстанда ртом разрабатывает методику проверки светопропускаем ости стекол. После этого будет усилен контроль над тонировкой стекол гражданских автомобилей. Об этом сообщил начальник пресс-службы ДГАИ подполковник милиции Евгений Кравец.
Цитировать
 
 
+2 #5 Art 01.10.2010 07:16
Более того, машины с «подозрительным и» окнами будут дополнительно проверять перед выдачей талона ТО в ГАИ. Таким образом, будет усилен и контроль над станциями диагностики, проверяющими техсостояние ТС в ходе проведения государственног о техосмотра. В случае выявления нарушений, станции, выдавшие положительный протокол проверки на автомобиль, состояние которого в действительност и не соответствует действующим стандартам, могут лишиться своих лицензий.

Как рассказал Евгений Кравец, для проверки тонировки стекол ТС украинская ГАИиспользует отечественные портативные приборы «ЛЮКС ИС-2». На данный измерительный прибор выдается документ, подтверждающий его метрологическую аттестацию. В процессе эксплуатации прибор подлежит регулярной государственной поверке – межповерочный интервал – 1 год. При контроле тонировки стекол водитель вправе потребовать предъявить свидетельство о действующей метрологической проверке.
Цитировать
 
 
+2 #4 Art 01.10.2010 07:15
При этом, проводить закупку специальных приборов по определению светопропускаем ости автомобильных стекол ГАИне планирует. «В областных подразделениях есть соответствующие приборы, поэтому дополнительных закупок спецоборудовани я мы проводить не будем», объяснил Евгений Кравец.

Напомним, что согласно ГОСТ 5727-88 светопропускаем ость ветрового стекла должна составлять не менее 75%, а боковых стекол передней обзорности – не менее 70%. Светопропускани е прочих неветровых стекол (задних боковых дверей и заднее стекло) не нормируется. Нанесение на стекла зеркальных покрытий также запрещено.
Цитировать
 
 
0 #3 Макс 22.09.2010 21:52
вот уроды, техосмотр на дорогах забрали ж с ПДД
Цитировать
 
 
0 #2 Pasha 22.09.2010 18:38
Да на дорогах!!!
Цитировать
 
 
0 #1 Макс 21.09.2010 23:30
Это они на дорогах будут ловить? или при прохождении ТО?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Еще статьи

Автомобиль на свадьбу. Хмельницкий

RSS Лента


Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

Департамент ДАІ розробив низку змін для поліпшення організації дорожнього руху, які будуть застосовувати насамперед у великих містах України. Про це на брифінгу повідомив начальник департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, пише Дзеркало тижня.

Подробнее ...