Водій ледь не став жертвою псевдо працівника «Кобри»

E-mail Печать PDF

псевдо кобраЩе одного не справжнього міліціонера затримали справжні правоохоронці з Рівненщини. А допоміг їм у цьому місцевий автовласник, котрий розкусив фальшивого працівника «Кобри».

Одне насторожує, перевірка за цим фактом лише триває і не відомо чи буде порушена кримінальна справа стосовно зловмисника. 

Двадцяти однорічний Валерій із Кореччини, аби продати власне авто, розмістив відповідне оголошення у салоні машини. Так з ним і катався дорогами своєї маленької батьківщини – Кореччини.

А нещодавно поблизу села Бриків його «Жигулі» підрізав "Міцубісі Ланцер". Коли машини зупинилися і водії повиходили з машин, водій іномарки, представившись працівником спецпідрозділу «Кобра» та показавши службове посвідчення, почав домовлятися про купівлю його машини, вимагаючи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і посвідчення водія. псевдо кобра

Такий потенційний покупець своїми нахабними діями насторожив Валерія і він відмовився від угоди. Згодом звернувся і в міліцію. 

Реагуючи на звернення Валерія, працівники служби внутрішньої безпеки спільно з даішниками невдовзі затримали псевдоміліціонера. Ним виявився 30-річний Сергій, з Свердловська Кіровоградської області.

Його службове посвідчення, яким він козиряв перед своєю жертвою виявилося справжнім, однак не міліцейським, хоч і дуже схожим на таке. Видане воно було громадською організацією, що має назву «Координаційний комітет сприяння правоохоронним органам та військовим формуванням України».

псевдо кобраНа запитання міліціонерів, чому він представився працівником органів внутрішніх справ, останній пояснив, що вирішив просто пожартувати. Наразі як уже зазначалося проводиться перевірка.

Напоминаем, при остановке транспортного средства сотрудниками милиции всегда проверяйте служебное удостоверение. Советуем обратить внимание на статью  9 ПРИМЕТ НАСТОЯЩЕГО ИНСПЕКТОРА

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

даі, дпсПДД в Украине ужесточаются не по дням, а по часам.

Любой водитель может быть оштрафован за то, что подвозил человека, если у него не будет в наличии лицензии на перевозку пассажиров и если будет возможно доказать факт оказания услуги.

- Да, если кто-то поднял руку, и вы человека "подобрали", не имея лицензии на перевозку пассажиров, то если докажут, что вы оказали услугу, вам можно законно выписать штраф... Другое дело, как это доказать, - рассказал начальник отдела автомобильно-технической инспекции управления ГАИ МВД Украины Василий Рублюк.

Подробнее ...