Водій ледь не став жертвою псевдо працівника «Кобри»

E-mail Печать PDF

псевдо кобраЩе одного не справжнього міліціонера затримали справжні правоохоронці з Рівненщини. А допоміг їм у цьому місцевий автовласник, котрий розкусив фальшивого працівника «Кобри».

Одне насторожує, перевірка за цим фактом лише триває і не відомо чи буде порушена кримінальна справа стосовно зловмисника. 

Двадцяти однорічний Валерій із Кореччини, аби продати власне авто, розмістив відповідне оголошення у салоні машини. Так з ним і катався дорогами своєї маленької батьківщини – Кореччини.

А нещодавно поблизу села Бриків його «Жигулі» підрізав "Міцубісі Ланцер". Коли машини зупинилися і водії повиходили з машин, водій іномарки, представившись працівником спецпідрозділу «Кобра» та показавши службове посвідчення, почав домовлятися про купівлю його машини, вимагаючи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і посвідчення водія. псевдо кобра

Такий потенційний покупець своїми нахабними діями насторожив Валерія і він відмовився від угоди. Згодом звернувся і в міліцію. 

Реагуючи на звернення Валерія, працівники служби внутрішньої безпеки спільно з даішниками невдовзі затримали псевдоміліціонера. Ним виявився 30-річний Сергій, з Свердловська Кіровоградської області.

Його службове посвідчення, яким він козиряв перед своєю жертвою виявилося справжнім, однак не міліцейським, хоч і дуже схожим на таке. Видане воно було громадською організацією, що має назву «Координаційний комітет сприяння правоохоронним органам та військовим формуванням України».

псевдо кобраНа запитання міліціонерів, чому він представився працівником органів внутрішніх справ, останній пояснив, що вирішив просто пожартувати. Наразі як уже зазначалося проводиться перевірка.

Напоминаем, при остановке транспортного средства сотрудниками милиции всегда проверяйте служебное удостоверение. Советуем обратить внимание на статью  9 ПРИМЕТ НАСТОЯЩЕГО ИНСПЕКТОРА

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

стоимость бензинаСтоимость бензина на украинских АЗС может снизиться уже к июлю. Причиной станет как удешевление нефти на мировых рынках, так и внутренние факторы в Украине. 
Стоимость июньских фьючерсов на нефть Нью-Йоркской бирже снизилась. Цена Brent снизилась до уровней 112-115$ за баррель. Еще в феврале-марте Brent торговался на уровнях выше 125$ за баррель. Меньше сотни дают и за баррель WTI. Таким образом, мировые цены на нефть вплотную приблизились к котировкам начала 2012 года — 106-107$ за баррель, резюмирует аналитик "Института энергетических исследований" Дмитрий Марунич.

Подробнее ...