Водій ледь не став жертвою псевдо працівника «Кобри»

E-mail Печать PDF

псевдо кобраЩе одного не справжнього міліціонера затримали справжні правоохоронці з Рівненщини. А допоміг їм у цьому місцевий автовласник, котрий розкусив фальшивого працівника «Кобри».

Одне насторожує, перевірка за цим фактом лише триває і не відомо чи буде порушена кримінальна справа стосовно зловмисника. 

Двадцяти однорічний Валерій із Кореччини, аби продати власне авто, розмістив відповідне оголошення у салоні машини. Так з ним і катався дорогами своєї маленької батьківщини – Кореччини.

А нещодавно поблизу села Бриків його «Жигулі» підрізав "Міцубісі Ланцер". Коли машини зупинилися і водії повиходили з машин, водій іномарки, представившись працівником спецпідрозділу «Кобра» та показавши службове посвідчення, почав домовлятися про купівлю його машини, вимагаючи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і посвідчення водія. псевдо кобра

Такий потенційний покупець своїми нахабними діями насторожив Валерія і він відмовився від угоди. Згодом звернувся і в міліцію. 

Реагуючи на звернення Валерія, працівники служби внутрішньої безпеки спільно з даішниками невдовзі затримали псевдоміліціонера. Ним виявився 30-річний Сергій, з Свердловська Кіровоградської області.

Його службове посвідчення, яким він козиряв перед своєю жертвою виявилося справжнім, однак не міліцейським, хоч і дуже схожим на таке. Видане воно було громадською організацією, що має назву «Координаційний комітет сприяння правоохоронним органам та військовим формуванням України».

псевдо кобраНа запитання міліціонерів, чому він представився працівником органів внутрішніх справ, останній пояснив, що вирішив просто пожартувати. Наразі як уже зазначалося проводиться перевірка.

Напоминаем, при остановке транспортного средства сотрудниками милиции всегда проверяйте служебное удостоверение. Советуем обратить внимание на статью  9 ПРИМЕТ НАСТОЯЩЕГО ИНСПЕКТОРА

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

дтпКак показывает практика любое ДТП — серьезная проблема даже в том случае, когда авария незначительная (слегка пострадало «железо»), а оба участника застрахованы. Дело в том, что за последние несколько лет количество аварий выросло настолько, что работники ГАИ просто физически не успевают оформлять все случаи — приезда гаишников часто приходится ждать по 3—8 часов. А если происшествие произошло в «неудобном месте», например, посреди оживленной магистрали, часто из-за одной вмятины и двух царапин страдают тысячи людей, которые не могут проехать из-за образовавшейся пробки.

Между тем, многие водители несмотря на то, что пункт 2.11 ПДД разрешает самостоятельно составить схему происшествия, боятся это делать, опасаясь проблем с ГАИ и страховой

Подробнее ...