Кабмин отменил медсправки при прохождении ТО автомобиля

E-mail Печать PDF

медицинская справкаКабмин удалил медицинскую справку о состоянии здоровья водителя из перечня документов, необходимых для прохождения техосмотра авто.

Об этом сообщает пресс-служба правительства.

Также премьер-министр Украины Николай Азаров дал поручение руководителям МВД и Минздрава в кратчайшие сроки внести изменения в соответствующие нормативно-правовые акты.

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club) Дополнено 01.02.2011:

Скасування медичної довідки спростить бюрократичну процедуру проходження техогляду. В ДАІ кажуть - довідка взагалі не потрібна міліціонерам, адже вона лише дає інформацію про стан здоров’я водія.

 

“Це спрямовано на подолання корупції, дерегуляції надання, спрощенню процедури надання послуг населенню. Доцільність цієї довідки, можна сказати, сумнівна. Цю довідку можна придбати різними шляхами, і коштує, як аналіз показує, - від 100-150 в одних регіонах, до 600 гривень - в інших регіонах”, - сказав начальник департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий.

Водночас, у цьому році при проходженні технічного огляду поки що доведеться пред'являти квитанцію про сплату податку за 2010 рік. Наступного року така необхідність "відпаде", адже податок на транспортний засіб скасовано.

Нагадаємо, 31 січня Кабінет Міністрів ухвалив рішення вилучити медичну довідку про стан здоров’я водія зі списку документів, необхідних для проходження технічного огляду. Раніше Президент Віктор Янукович погрожував главі МВС “червоною карткою”, якщо техогляд не буде відмінено взагалі.

 

Обновлено ( 14.06.2011 00:00 )  

Комментарии  

 
+2 #2 Art 01.02.2011 21:37
Цитирую валерий:
можноли прислать копию указа чтобі можно біло показать в гаи

вот авторитетная ссылка))
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244023456&cat_id=243311332
Цитировать
 
 
0 #1 валерий 01.02.2011 18:50
можноли прислать копию указа чтобі можно біло показать в гаи
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Еще статьи

Автомобиль на свадьбу. Хмельницкий

RSS Лента


Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

Департамент ДАІ розробив низку змін для поліпшення організації дорожнього руху, які будуть застосовувати насамперед у великих містах України. Про це на брифінгу повідомив начальник департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, пише Дзеркало тижня.

Подробнее ...