Автомобілісти погрожують владі масштабними протестами

E-mail Печать PDF

бензиновий майданЗнову майдан. Тепер "бензиновий". Автомобілісти погрожують владі всеукраїнською акцією протесту, якщо та введе мито на імпорт нафтопродуктів в Україну.

Адже це, вважають вони, спровокує черговий стрибок цін на пальне. Автомобілісти вже звернулися з відкритим листом до уряду.

“Вже сьогодні ціна є неприйнятною, і в таких умовах ще додаткове введення в’їзного мита призведе, за різними оцінками, якщо від сьогоднішньої ціни відштовхуватися, то мова йде - кінцевий 95-й може коштувати від 13 до 15 гривень”, - каже Олександр Данилюк (громадський рух "Спільна справа").

Введення мита на нафтопродукти може паралізувати економіку, оскільки від їх ціни залежить вартість чи не усіх товарів та послуг, впевнені активісти. Втім, в Міненерговуглепромі пояснюють, антидемпінгові мита вирішили ввести після звернення керівників 6-ти українських нафтопереробних заводів.

Основна їхня скарга - нерівні умови роботи, оскільки за рахунок субсидій з боку Росії заводи Митного союзу - російські, білоруські та казахські - отримують нафту значно дешевше, ніж українські підприємства. Водночас, у відомстві заспокоюють, вітчизняні виробники нафтопродуктів ціни з імпортними не зрівняють.

“Ці компанії надіслали нам письмові гарантії щодо збільшення обсягу переробки нафти на території України, на українських підприємствах, і також надіслали нам письмові гарантії щодо непідвищення цін нафтопродуктів на розмір імпортного мита”, - сказав директор департаменту нафтопереробної промисловості Міненерго Костянтин Бородин.

Урядовець нагадав, мито на імпорт нафтопродуктів існувало до 2005 року. Його скасування призвело до монополізації з боку імпортерів - їхня частка на ринку нині складає більше половини. А відтак подальший безмитний імпорт може привезти до зупинки вітчизняних нафтопереробників.

 

Нагадаємо: Автомобілісти не хочуть мита на імпорт нафтопродуктів

Авео Клуб Хмельницкий (Aveo Club)

Обновлено ( 10.03.2011 21:19 )  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Автомобиль на свадьбу. Хмельницкий

RSS Лента


Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

s for foreigners to travel to Ukraine during the Euro 2012На сайте Госдепартамента США опубликовано любопытное пособие для американцев, которым нужно путешествовать по нашей стране на автомобиле. Во многом эти советы отражают отношение иностранцев к Украине, со всеми сопутствующими стереотипами. 

"В Украине будьте готовы столкнуться с дорожными условиями, весьма отличным от Соединенных Штатов.

В целом, дороги в Украине, кроме некоторых крупных городов, разбитые и не освещены. Вам нужно все время ехать так, будто вас кто-то сейчас будет атаковать (в оригинале – defensively, то есть быть начеку– прим. Ред.), поскольку местные водители массово игнорируют правила дорожного движения. Вместо того, чтобы закончить курс обучения, водители часто покупают свои водительские удостоверения или вообще обходятся без оных. Автомобилисты также часто находятся в опасно агрессивном состоянии и игнорируют права пешеходов, даже если пешеходный переход четко обозначен. Также среди них считается нормой ездить по тротуарам. Если вы идете пешком, берегитесь водителей, которые едут или паркуются на тротуаре. Многие авто, включая такси, не соответствуют привычным для США стандартам безопасности.

Подробнее ...