Спецподразделение ГАИ "Кобра" переименуют в "Океан" Видео

E-mail Печать PDF

кобра океан"Океан" замість "Кобри". Державтоінспекція проводить переатестацію співробітників. Тепер у спецпризначенців новий позивний - "Океан". Про це розповів начальник ДАІ Анатолій Сіренко. Майже вдвічі - до 100 бійців - планують скоротити штат. За словами головного даішника, це був найкорумпованіший підрозділ. Анатолій Сіренко пообіцяв навести на дорогах лад.

Відтепер жоден автомобіль ДАІ не супроводжуватиме перших осіб держави. Внесуть зміни і в правила дорожнього руху. Так, у Києві на 11-ти великих проспектах і бульварах збільшать максимальну швидкість до 80 км за годину. А ще заборонять привілейоване паркування біля адмінбудівель. Приберуть обмежувальні стовпчики на парковках, і не мають наміру повертати евакуатори. Почали поки що зі столиці. На черзі - інші великі міста.

Анатолій Сиренко, начальник Департаменту ДАІ МВС України:

- З однієї сторони евакуатори потрібні. Але так як вони існували - це велика корумпована складова. Тому я категорично проти евакуаторів, я доручаю своїм співробітникам - незалежно хто за кермом, повинні діяти чітко в межах законодавства.

 

Обновлено ( 11.04.2014 15:21 )  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

стоимость бензинаСтоимость бензина на украинских АЗС может снизиться уже к июлю. Причиной станет как удешевление нефти на мировых рынках, так и внутренние факторы в Украине. 
Стоимость июньских фьючерсов на нефть Нью-Йоркской бирже снизилась. Цена Brent снизилась до уровней 112-115$ за баррель. Еще в феврале-марте Brent торговался на уровнях выше 125$ за баррель. Меньше сотни дают и за баррель WTI. Таким образом, мировые цены на нефть вплотную приблизились к котировкам начала 2012 года — 106-107$ за баррель, резюмирует аналитик "Института энергетических исследований" Дмитрий Марунич.

Подробнее ...