Реформа ДАІ продовжується – останні новини

E-mail Печать PDF

аваковЗ Державної автоінспекції зроблять Департамент патрульної служби.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про проведення реформи міліції.
«Відомо, що буде з ДАІ. Департамент патрульної служби скоро буде, ми його зробили. У травні будемо відкривати відповідні курси, будемо атестувати дільничних. ДАІ потихеньку буде йти в нікуди», — сказав міністр.

При цьому Аваков не став називати термінів реформи, оскільки її проведення залежить від фінансування. «Терміни настануть, коли у нас в бюджеті буде достатньо грошей, щоб провести не профанацію, а реформу», — зазначив міністр.

За словами міністра, зарплата нового поліцейського становитиме 8-10 тис. грн. Зараз у Києві вчаться близько 2 тис. майбутніх співробітників поліції.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

гаи изьятие правВ ГАИ озабочены тем, что лишь 70 % оштрафованных автолюбителей исправно оплачивают квитанции Возможно, в скором времени, у украинских автолюбителей будут забирать права в залог, до момента оплаты штрафа за нарушение. Такое заявление сделал начальник Департамента ГАИ Валерий Лозовой.

Поводом для усиления контроля за оплатой штрафов послужила статистика, которая говорит, что лишь 70 % оштрафованных автолюбителей исправно оплачивают квитанции. Остальные же просто откладывают уведомление подальше, и благополучно про него забывают.

Подробнее ...