Реформа ДАІ продовжується – останні новини

E-mail Печать PDF

аваковЗ Державної автоінспекції зроблять Департамент патрульної служби.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про проведення реформи міліції.
«Відомо, що буде з ДАІ. Департамент патрульної служби скоро буде, ми його зробили. У травні будемо відкривати відповідні курси, будемо атестувати дільничних. ДАІ потихеньку буде йти в нікуди», — сказав міністр.

При цьому Аваков не став називати термінів реформи, оскільки її проведення залежить від фінансування. «Терміни настануть, коли у нас в бюджеті буде достатньо грошей, щоб провести не профанацію, а реформу», — зазначив міністр.

За словами міністра, зарплата нового поліцейського становитиме 8-10 тис. грн. Зараз у Києві вчаться близько 2 тис. майбутніх співробітників поліції.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Aveo Club Khmelnitskiy. Video

Случайная новость

aveo chevrolet 2010По данным европейского подразделения Chevrolet, продажи автомобилей с золотым галстуком-бабочкой на радиаторной решетке за первые шесть месяцев 2010 года выросли на 16,5 тысяч автомобилей, по сравнению с таким же периодом 2009.

Это свидетельствует о постепенно выходе из кризиса автомобильной отрасли в Европе. При этом, если рассматривать присутствие этих автомобилей на 13 крупнейших рынках европейских стран, доля рынка также увеличилась и составила 2,5%.

 

Подробнее ...